K nákupu tohoto zboží od nás navíc dostanete:
Záchytná vana na olej (olejová jímka) ASTA 16206590. Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana). Technické parametry:Objem: 65 litrů Šíř ... (Podrobný popis)
Alternativní varianty k produktu Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů - ASTA